Pages Menu
TwitterRssFacebook

Categories Menu
Gojenie makijażu permanentnego ust. Jak goi się skóra po makijażu permanentnym? Makijaż permanentny ust po zabiegu
Makijaż permanentny, choć niezwykle efektowny, jest zabiegiem kosmetycznym, który może być bolesny. W
Solarium natryskowe Wejherowo. Nowoczesne usługi kosmetyczne
W porze letniej wszyscy lubią korzystać ze słońca, zarówno po to by wypocząć, ale i po to by się pięknie opalić. Dzięki temu także wczesną jesienią każdy może
Usuwanie pękniętych naczynek - laserowe zamykanie naczynek na nogach: Warszawa, Wrocław
Naczynka na nogach to problem wielu kobiet. Kiedy nasze naczynia krwionośne są niewystarczająco mocne zaczynają pękać. w wyniku pękających
Zadbaj o sylwetkę
Niedługo zaczyna się lato, czas najgorętszych dni, kiedy każda z pań chciałabym czuć się komfortowo w swoich najlepszych ubraniach. Dobry ciuch nie każdemu wystarczy jednak do szczęścia. W tym okresie
Serum do skóry trądzikowej czyli jak pielęgnować skórę trądzikową?
Na rynku jest dostępnych wiele rodzajów kosmetyków, pomagających w radzeniu sobie z niedoskonałościami skórnymi. Kremy, toniki, żele do mycia twarzy,
Jak wybrać dobry kurs stylizacji rzęs? Jak zostać stylistką.
Wszystkie doskonale wiemy że istnieją sposoby na zagęszczanie oraz przedłużanie rzęs, wiele z nas nosi je na własnych powiekach, ale czy nigdy nie zastanawiałaś
Masaż jak żelazko?
Czujesz się czasem wygnieciony na duszy i ciele niczym ubranie po podróży polską koleją? Marzysz o magicznym żelazku, które wygładzi twoje zbolałe mięśnie i... myśli?

No, cóż, niczego magicznego

Posted by on Cze 19, 2018 in Inne |

Oferty pracy w Starogardzie Gdańskim

Przedsiębiorstwo elektroniczne Media Expert w Starogardzie Gdańskim na Alei Niepodległości szuka doradcy klienta. Firma oferuje możliwość premii od każdej sprzedaży i awans, zapewnia także zniżki na urządzenia ze swojego asortymentu. Oprócz tego możliwe jest ubezpieczenie siebie i rodziny, pomoc od fundacji „Włącz się!” oraz udział w szkoleniach przygotowujących.

ZADANIA
– Profesjonalne podejście do klienta
– Pomoc klientom

Inne ogłoszenia Starogard Gdański to między innymi:
Praca w Polpharma jako specjalista ds. analityki. Do podpisania jest umowa o pracę. Firma zapewnia opiekę medyczną, ubezpieczenie, program emerytalny. Można także skorzystać z premii okolicznościowej czy karty Multisport.

WYMAGANIA
– Wykształcenie wyższe chemiczne albo farmaceutyczne
– Język angielski, średniozaawansowany
– Zasady pracy według GMP/GLP
– Zasady walidacji metod analitycznych na podstawie ICH i USP
– Doświadczenie w technikach analitycznych
– Doświadczenie w walidacji metod analitycznych

ZADANIA
– Wykonywanie i nadzór badań analitycznych
– Analizy HPLC
– Walidacja metod
– Pisanie raportów z wynikami analiz
– Prowadzenie dokumentacji i jej archiwizacja

Sklep sportowy Martes w Starogardzie Gdańskim potrzebuje osoby na stanowisko sprzedawcy. Do podpisania jest umowa zlecenie. W ramach pracy można awansować i dostosowywać grafik według swoich potrzeb.

WYMAGANIA
– Umiejętność pracy w zespole
– Dyspozycyjność
– Łatwość w kontaktach z klientami

ZADANIA
– Obsługa klienta
– Przygotowanie towaru
– Dbanie o czystość w sklepie