Pages Menu

Categories Menu
Mezoterapia igłowa i bezigłowa Lublin. Oferty kosmetyczne w Lublinie
Salony kosmetyczne na brak klientów nie mogą narzekać. Ludzie uwielbiają chodzić do kosmetyczki, bo w tym miejscu mogą skorzystać z bogatej palety zabiegów
Wybierz idealny zestaw do manicure dla siebie lub kogoś bliskiego
Czy lubisz wykonywać manicure hybrydowy we własnym zaciszu domowym? A może dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z produktami do stylizacji hybrydowych?
Żeń-szeń syberyjski – sposób na cerę bez zmarszczek
Z darów natury czerpie nie tylko medycyna ludowa, a nawet tradycyjna, ale również kosmetologia. Wiele ziół i roślin okazuje się przydatnych w walce z trądzikiem, podrażnieniem,
Niezapychający krem nawilżający czyli jak wybierać kosmetyki?
Na rynku jest wiele kremów do różnego rodzaju skór. Znalezienie tego najlepszego dla własnej cery jest często długim procesem, pełnym eksperymentów. Oprócz
Rzadkie i cienkie włosy
Włosy rosną na całym ciele. Jednak to na tych znajdujących się na głowie zależy nam szczególnie. Rzadkie i cienkie włosy, to zmora niejednej kobiety. Warto zadbać o odpowiednią ich pielęgnację.
Makijaż permanentny co warto wiedzieć . Kilka porad przed makijażem permanentnym. Makijaż permanentny brwi co robić po zabiegu
Każda osoba pełnoletnia może zdecydować się na znaczące podkreślenie swojej urody, wykonując
Jakie korzyści dają pigmenty do paznokci?
Obecnie trendy w beauty i modzie wskazują jednoznacznie na styl shiny z nutą glam. Dlatego też warto wprowadzać diamentowy błysk w makijażu jak i na paznokcie. Możliwość zmiany

Posted by on Cze 19, 2018 in Inne |

Oferty pracy w Starogardzie Gdańskim

Przedsiębiorstwo elektroniczne Media Expert w Starogardzie Gdańskim na Alei Niepodległości szuka doradcy klienta. Firma oferuje możliwość premii od każdej sprzedaży i awans, zapewnia także zniżki na urządzenia ze swojego asortymentu. Oprócz tego możliwe jest ubezpieczenie siebie i rodziny, pomoc od fundacji „Włącz się!” oraz udział w szkoleniach przygotowujących.

ZADANIA
– Profesjonalne podejście do klienta
– Pomoc klientom

Inne ogłoszenia Starogard Gdański to między innymi:
Praca w Polpharma jako specjalista ds. analityki. Do podpisania jest umowa o pracę. Firma zapewnia opiekę medyczną, ubezpieczenie, program emerytalny. Można także skorzystać z premii okolicznościowej czy karty Multisport.

WYMAGANIA
– Wykształcenie wyższe chemiczne albo farmaceutyczne
– Język angielski, średniozaawansowany
– Zasady pracy według GMP/GLP
– Zasady walidacji metod analitycznych na podstawie ICH i USP
– Doświadczenie w technikach analitycznych
– Doświadczenie w walidacji metod analitycznych

ZADANIA
– Wykonywanie i nadzór badań analitycznych
– Analizy HPLC
– Walidacja metod
– Pisanie raportów z wynikami analiz
– Prowadzenie dokumentacji i jej archiwizacja

Sklep sportowy Martes w Starogardzie Gdańskim potrzebuje osoby na stanowisko sprzedawcy. Do podpisania jest umowa zlecenie. W ramach pracy można awansować i dostosowywać grafik według swoich potrzeb.

WYMAGANIA
– Umiejętność pracy w zespole
– Dyspozycyjność
– Łatwość w kontaktach z klientami

ZADANIA
– Obsługa klienta
– Przygotowanie towaru
– Dbanie o czystość w sklepie