Pages Menu

Categories Menu
Mezoterapia bezigłowa i igłowa Kielce. Oferta salonów kosmetycznych
W dzisiejszej dobie salony kosmetyczne, są bardzo popularne. Oferują usługi dla każdego, kto ma problemy ze swoim wyglądem czy też z samopoczuciem. Bo
Scrubbing, peeling czy złuszczanie enzymatyczna?
Złuszczanie jest bardzo skutecznym procesem usuwania martwego naskórka, który korzystnie wpływa na piękno Twojej skóry, zarówno jeśli chodzi o twarz jak i całe ciało. Pomaga
Błędy makijażowe na pierwszej randce... których mężczyźni nie wybaczają.
A więc stało się. Ty i on, i może jeszcze reszta świata, której będziecie starać się nie zauważać podczas tak długo wyczekiwanego wspólnego wieczoru.
Mariza praca dla każdego - zostań konsultantką. Współpraca się opłaca - strefa mariza: katalog
Która kobieta nie kocha kosmetyków? Zarówno tych do stonowanych makijaży dziennych, jak i pomagających stworzyć szalony wieczorowy
Czy istnieje skuteczny sposób, aby uchronić się przed potem?
Każdy z nas doświadczył nieprzyjemnego uczucia pocenia się w trakcie uprawiania sportu lub doświadczania większego stresu. Uczucie to niestety jeszcze bardziej
Co się może stać po zabiegu makijażu trwałego? Makijaż permanentny złuszczanie, strupki.
Często spotkać możemy się z opiniami osób, które zdecydowały się na makijaż permanentny, a które narzekają z powodu skutków tego
Makijaż permanentny brwi Warszawa opinie. Jak najlepiej wybrać salon kosmetyczny? Makijaż permanentny brwi jaki wybrać
W obecnych czasach, swoim wyglądem przejmują się tak samo kobiety, jak i mężczyźni. Dla jednych i

Posted by on cze 19, 2018 in Inne |

Oferty pracy w Starogardzie Gdańskim

Przedsiębiorstwo elektroniczne Media Expert w Starogardzie Gdańskim na Alei Niepodległości szuka doradcy klienta. Firma oferuje możliwość premii od każdej sprzedaży i awans, zapewnia także zniżki na urządzenia ze swojego asortymentu. Oprócz tego możliwe jest ubezpieczenie siebie i rodziny, pomoc od fundacji „Włącz się!” oraz udział w szkoleniach przygotowujących.

ZADANIA
– Profesjonalne podejście do klienta
– Pomoc klientom

Inne ogłoszenia Starogard Gdański to między innymi:
Praca w Polpharma jako specjalista ds. analityki. Do podpisania jest umowa o pracę. Firma zapewnia opiekę medyczną, ubezpieczenie, program emerytalny. Można także skorzystać z premii okolicznościowej czy karty Multisport.

WYMAGANIA
– Wykształcenie wyższe chemiczne albo farmaceutyczne
– Język angielski, średniozaawansowany
– Zasady pracy według GMP/GLP
– Zasady walidacji metod analitycznych na podstawie ICH i USP
– Doświadczenie w technikach analitycznych
– Doświadczenie w walidacji metod analitycznych

ZADANIA
– Wykonywanie i nadzór badań analitycznych
– Analizy HPLC
– Walidacja metod
– Pisanie raportów z wynikami analiz
– Prowadzenie dokumentacji i jej archiwizacja

Sklep sportowy Martes w Starogardzie Gdańskim potrzebuje osoby na stanowisko sprzedawcy. Do podpisania jest umowa zlecenie. W ramach pracy można awansować i dostosowywać grafik według swoich potrzeb.

WYMAGANIA
– Umiejętność pracy w zespole
– Dyspozycyjność
– Łatwość w kontaktach z klientami

ZADANIA
– Obsługa klienta
– Przygotowanie towaru
– Dbanie o czystość w sklepie