Pages Menu
TwitterRssFacebook

Categories Menu
Makijaż permanentny Legnica. Jak zaplanować sobie zabieg na brwi? Ile trwa zrobienie makijażu permanentnego brwi
Pięknie podkreślone brwi są marzeniem nie tylko kobiet, ale coraz częściej również wielu mężczyzn. Nic w
Ach, te okropne worki pod oczami!
Wiele osób boryka się z problemem obrzęku pod oczami. Potocznie mówi się na tę dolegliwość worki pod oczami. Brzmi okropnie i nie wygląda zbyt estetycznie. Jak sobie poradzić z obrzękiem?
Wraz
Depilacja laserowa Bielsko Biała, laserowe usuwanie przebarwień
Usuwanie owłosienia jest jednym z najbardziej popularnych zabiegów, które kobiety wykonują. Obecnie kanon piękna wymaga od kobiet zadbanego i gładkiego ciała
Szampon do włosów - naturalny szampon do włosów nawilżający bez sls
Obecnie na rynku kosmetycznym można znaleźć wiele kosmetyków do pielęgnacji włosów. Wśród nich znajdują się różnego rodzaju szampony, odżywki do spłukiwania
Mezoterapia - jak wygląda i przebiega zabieg?
Mezoterapia to słowo wywodzące się od łacińskich słów „meso” i „terapia”. Mezoterapia, co dosłownie oznacza „średnie leczenie”, jest formą leczenia estetycznego. Jest to zabieg
Jak skutecznie zapuścić włosy?
Piękne, długie włosy to wspaniała, choć bardzo wymagająca w pielęgnacji ozdoba. Długie włosy narażone są na zwiększone wypadanie, łamanie i osłabienie, przez co wymagają wyjątkowej pielęgnacji.
Mezoterapia igłowa i bezigłowa Tarnowskie Góry. Na jaki zabieg się zdecydować
Od czasu do czasu każdy powinien zadbać o swój wygląd, poprzez wizytę w salonie kosmetycznym. Taka wizyta odpręży, zrelaksuje i sprawi, że

Posted by on Cze 19, 2018 in Inne |

Oferty pracy w Starogardzie Gdańskim

Przedsiębiorstwo elektroniczne Media Expert w Starogardzie Gdańskim na Alei Niepodległości szuka doradcy klienta. Firma oferuje możliwość premii od każdej sprzedaży i awans, zapewnia także zniżki na urządzenia ze swojego asortymentu. Oprócz tego możliwe jest ubezpieczenie siebie i rodziny, pomoc od fundacji „Włącz się!” oraz udział w szkoleniach przygotowujących.

ZADANIA
– Profesjonalne podejście do klienta
– Pomoc klientom

Inne ogłoszenia Starogard Gdański to między innymi:
Praca w Polpharma jako specjalista ds. analityki. Do podpisania jest umowa o pracę. Firma zapewnia opiekę medyczną, ubezpieczenie, program emerytalny. Można także skorzystać z premii okolicznościowej czy karty Multisport.

WYMAGANIA
– Wykształcenie wyższe chemiczne albo farmaceutyczne
– Język angielski, średniozaawansowany
– Zasady pracy według GMP/GLP
– Zasady walidacji metod analitycznych na podstawie ICH i USP
– Doświadczenie w technikach analitycznych
– Doświadczenie w walidacji metod analitycznych

ZADANIA
– Wykonywanie i nadzór badań analitycznych
– Analizy HPLC
– Walidacja metod
– Pisanie raportów z wynikami analiz
– Prowadzenie dokumentacji i jej archiwizacja

Sklep sportowy Martes w Starogardzie Gdańskim potrzebuje osoby na stanowisko sprzedawcy. Do podpisania jest umowa zlecenie. W ramach pracy można awansować i dostosowywać grafik według swoich potrzeb.

WYMAGANIA
– Umiejętność pracy w zespole
– Dyspozycyjność
– Łatwość w kontaktach z klientami

ZADANIA
– Obsługa klienta
– Przygotowanie towaru
– Dbanie o czystość w sklepie